BIURO CZYNNE OD PN.–PT. - 10:00-18:00..........TEL. (95) 722-93-39 .......... FAX. (61) 622-96-56..........POMOC TECHNICZNA..........PANEL LOGOWANIA
INTERNET DLA DOMU I FIRMY
TANI I SZYBKI INTERNET DLA RODZINY
DOMOWA SIEĆ WI-FI
BEZPRZEWODOWA SIEĆ WI-FI DLA CIEBIE
SZYBKI INTERNET DLA CIEBIE
BEZ OGRANICZEŃ I LIMITÓW
STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ
NAJNOWSZE TECHNOLOGIE I ROZWIĄZANIA
Arrow
Arrow
Slider

OFERTA


GeCon s.c. umożliwia Państwu korzystanie z usługi dostępu do sieci Internet w miejscach, gdzie dostarczenie Internetu przez sieć kablową lub komórkową jest niemożliwe lub zbyt drogie.Korzystając z najnowszej technologii bezprzewodowej w standardzie 802.11N (realna przepustowość do 150mbit/s) mogą Państwo połączyć się z Internetem tak jak przez stałe łacze kablowe najwyższej jakości oraz bez limitów ściągania danych! Szanowni Klienci, aby korzystać usługi dostępu do sieci Internet nie musicie posiadać linii telefonicznej. Jedynym warunkiem wymaganym do dobrej i stabilnej transmisji jest bezpośredni widok na nadajnik.

GeCon s.c. gwarantuje niski koszt stałego dostępu do sieci Internet. Jedyne opłaty jakie ponosi Klient to, jednorazowa opłata aktywacyjna oraz niski abonament.


SPRAWDŹ JAKIE TO PROSTE


WYBIERZ PAKIET

Wystarczy, że w prosty sposób dostosujesz i wybierzesz go zgodnie z własnym zapotrzebowaniem, z naszej bogatej oferty.

PODPISZ UMOWĘ

BEZ KRUCZKÓW I HACZYKÓW 

Skontaktuj się z nami, a wówczas w dogodnym dla Ciebie czasie umówimy wizytę i na miejscu pomoże Ci dopełnić wszelkich niezbędnych formalności.

KORZYSTAJ

Serfuj po sieci, ciesz się i baw się dobrze ! Twoje zadowolenie,
satysfakcja i komfort są dla nas najważniejsze !